W naszym zamiłowaniu do dostarczania najwyższej jakości sprzętu dla naszych klientów, rozpoczęliśmy testy jednego z naszych najnowszych modeli robota koszącego - Orbex. Jest to jeden z 4 dostępnych modeli kosiarek automatycznych. Testowany pozwala na skoszenie trawnika o  powierzchni do 900m², co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla większości domów jednorodzinnych.

Testy przeprowadzane są na wyjątkowo wymagającym terenie, gdzie niedawno ukończono budowę domu. Mimo że teren jest nierówny i pełen wyzwań, nasz robot koszący Orbex radzi sobie doskonale. Bez względu na nierówności terenu, Orbex kontynuuje swoje zadanie, utrzymując trawnik w idealnym stanie.

Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak sterowanie za pomocą Wi-Fi i aplikacji mobilnej, Orbex oferuje łatwość obsługi i wygodę, które są nie do przecenienia. Możesz zdalnie sterować robotem i dostosowywać jego pracę do indywidualnych potrzeb Twojego trawnika, co czyni go nie tylko efektywnym, ale i niezwykle praktycznym narzędziem.

Podsumowując, nasze wstępne testy robota koszącego Orbex są niezwykle obiecujące. Cieszymy się na pełną wersję artykułu, gdzie podzielimy się z Wami naszymi obserwacjami i doświadczeniami z Orbex. Aby dowiedzieć się więcej o tym innowacyjnym robocie koszącym kliknij tutaj.