Spis treści

 1. Wstęp
 2. Robot do mycia okien COBBO e5
 3. Robot do mycia okien COBBO i4
 4. Robot do mycia okien COBBO i5 – Główny bohater naszego wideo
 5. Bezpośrednie porównanie modeli
 6. Nowy gracz czyli Robot do mycia okien COBBO e6 slim
 7. Przyszłość robotów do mycia okien
 8. Podsumowanie
 9. Zakończenie

Słowem wstępu

W dzisiejszym świecie technologii i innowacji, efektywność i wygoda stają się kluczowymi czynnikami w codziennym życiu. Wśród wielu urządzeń, które zmieniają nasze podejście do rutynowych zadań, roboty do mycia okien zajmują szczególne miejsce, oferując nie tylko oszczędność czasu, ale również wyjątkową czystość i komfort użytkowania. W tym artykule skupimy się na porównaniu trzech wyjątkowych modeli od COBBO: e5, i4, i naszego głównego bohatera – i5.

Marka COBBO, znana z innowacyjności i zaawansowania technologicznego, oferuje szeroką gamę rozwiązań, które są odpowiedzią na różnorodne potrzeby użytkowników. Z ich pomocą mycie okien przestaje być męczącym obowiązkiem, a staje się czynnością, którą można łatwo zautomatyzować. Modele e5, i4, i i5 reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatycznego czyszczenia okien, każdy z nich wyróżnia się specyficznymi cechami i funkcjonalnościami.

W naszym artykule szczegółowo przeanalizujemy każdy z tych modeli, zwracając uwagę na ich specyfikacje, zalety, a także potencjalne zastosowania. Szczególną uwagę poświęcimy modelowi i5, który jest bohaterem naszego najnowszego wideo, prezentującego jego zaawansowane możliwości i innowacyjne funkcje.

Zapraszamy do lektury, która nie tylko przybliży Wam świat robotów do mycia okien COBBO, ale również pomoże w dokonaniu świadomego wyboru najlepszego robota, który spełni indywidualne oczekiwania i potrzeby. Odkryjmy razem, jak technologia COBBO może ułatwić życie i uczynić mycie okien prostym, szybkim i przyjemnym zadaniem.

Robot do mycia okien COBBO e5: Nowoczesność i Wygoda w Jednym

COBBO e5 stanowi kolejny krok w ewolucji robotów do mycia okien marki COBBO. Po sukcesach modeli takich jak COBBO w110-s, i3, e3, i4, i i5, e5 wprowadza innowacje, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępny od stycznia 2024, e5 jest kulminacją doświadczenia i ekspertyzy firmy.

Jedną z kluczowych cech COBBO e5 jest zastosowanie nowoczesnego systemu sonicznego spryskiwania powierzchni, wykorzystującego ultradźwięki do jeszcze skuteczniejszego czyszczenia. Pozwala to na eliminację smug, gwarantując krystalicznie czyste okna bez dodatkowego wysiłku.

Model e5 jest wszechstronny w użyciu, doskonale radząc sobie z różnymi rodzajami płaskich powierzchni szklanych – od okien, przez balustrady, kabiny prysznicowe, lustra, aż po płytki ścienne z niewielką fugą. Dzięki dwóm ruchomym obręczom i inteligentnej technologii obliczania ścieżki zapewnianej przez AI, robot zapewnia dokładne i efektywne czyszczenie.

Uruchomienie robota jest niezwykle proste – wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby rozpoczął pracę. Dzięki wbudowanemu systemowi podtrzymywania zasilania (UPS), COBBO e5 jest zabezpieczony przed upadkiem nawet w przypadku utraty energii elektrycznej. Dodatkowo, robot wyposażony jest w linkę bezpieczeństwa wytrzymującą obciążenie do 150 kg.

Materiały użyte do produkcji dwustronnych mopów są najwyższej jakości, co przekłada się na ich skuteczność – dolna część mopa myje na mokro, podczas gdy górna poleruje powierzchnię na sucho. Robot może być obsługiwany za pomocą pilota lub mobilnej aplikacji Tuya Smart, co zapewnia maksymalną wygodę użytkowania.

Zawartość opakowania obejmuje, oprócz samego robota, liczne akcesoria, takie jak ściereczki z mikrofibry, obręcze czyszczące, pilot, zasilacz, przewody, buteleczkę do dozowania płynu oraz linkę zabezpieczającą.

Specyfikacja techniczna robota COBBO e5 obejmuje m.in. moc znamionową 80W, pojemność akumulatora 500mAh, siłę ssania 2800 Pa, oraz czas działania UPS wynoszący 20 minut. Wymiary zewnętrzne urządzenia to 295 x 145 x 100mm, a jego waga netto wynosi 1,07 kg.

COBBO e5 to nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenie do mycia okien, ale również gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki 2-letniej gwarancji, z możliwością przedłużenia do 5 lat, oraz wsparciu w postaci serwisu door-to-door, użytkownicy mogą być pewni niezawodności i długotrwałej jakości.

Robot do mycia okien COBBO i4: Innowacja Spotyka Wydajność

Po sukcesach modeli COBBO i3 i E3, COBBO i4 wprowadza nowy wymiar w czyszczeniu szklanych powierzchni. Zaprojektowany, by sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, i4 stanowi perfekcyjne połączenie efektywności i nowoczesnej technologii.

COBBO i4 jest robotem do mycia okien, który doskonale radzi sobie na wielu powierzchniach: od szkła, przez płytki, aż po gładkie ściany i stoły. Wyposażony w wbudowany silnik próżniowy, robot skutecznie utrzymuje się na szklanych powierzchniach, zapewniając dokładne i bezpieczne czyszczenie.

Kluczową innowacją w i4 jest system automatycznego spryskiwania powierzchni, co znacząco zwiększa efektywność czyszczenia. Robot wykorzystuje zaawansowane algorytmy polerowania szkła, co gwarantuje perfekcyjną czystość bez smug i zacieków.

Cechy produktu obejmują:

 • Automatyczne spryskiwanie powierzchni czyszczącej.
 • Sterowanie przez aplikację mobilną GlassBot dla systemów Android/IOS.
 • Zaprojektowany do szyb o grubości powyżej 6mm.
 • Technologia AI do obliczania ścieżki czyszczenia.
 • Prędkość czyszczenia 2,5 min./m².
 • Cztery automatyczne tryby pracy.
 • Wbudowany UPS zapobiegający upadkowi.
 • Automatyczne wykrywanie krawędzi okna.
 • Dwustronne ściereczki z mikrofibry.

Zestaw COBBO i4 jest bogato wyposażony i zawiera wszystko, czego potrzebuje użytkownik do efektywnego użytkowania: od ściereczek z mikrofibry, przez pilot zdalnego sterowania, aż po buteleczkę do dozowania płynu.

Klientom COBBO i4 oferowana jest 2-letnia gwarancja z możliwością przedłużenia do 5 lat, co świadczy o zaufaniu producenta do jakości swojego produktu. Dodatkowo, usługi posprzedażowe obejmują serwis door-to-door oraz możliwość przetestowania urządzenia w domowych warunkach.

Robot do mycia okien COBBO i5: Rewolucja w Myciu Okien

COBBO i5, najnowszy model w serii udanych robotów do mycia okien marki COBBO, to prawdziwe dzieło inżynieryjne, które definiuje nowy standard w czyszczeniu okien. Po sukcesach modeli COBBO i3, e3, i i4, i5 wnosi innowacje, które zapewniają niezrównaną wygodę i skuteczność.

Nasze najnowsze wideo pokazuje COBBO i5 w akcji, demonstrując, jak łatwo i efektywnie radzi sobie z różnymi rodzajami powierzchni. Dzięki nowoczesnemu systemowi ultradźwiękowego, sonicznego spryskiwania powierzchni, który rozpyla mgiełkę płynu czyszczącego, i5 zapewnia jeszcze bardziej skuteczne czyszczenie, minimalizując ryzyko powstawania smug.

Jego zaawansowane funkcje obejmują:

 • Automatyczne spryskiwanie powierzchni czyszczącej, tworzące mgiełkę dla lepszego zwilżenia powierzchni.
 • Wysokowydajny silnik próżniowy, który stabilnie przyssaje robota do czyszczonych powierzchni, zapewniając bezpieczeństwo i dokładność czyszczenia.
 • Inteligentny algorytm AI, który wyznacza optymalną ścieżkę sprzątania, od krawędzi do krawędzi okna.
 • Wielozadaniowość: skutecznie pracuje na szybach, balustradach, kabinach prysznicowych, lustrach i kafelkach.
 • Obsługa za pomocą aplikacji mobilnej GlassBot, umożliwiająca dostosowanie ustawień robota do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Model i5 cechuje się nie tylko wyjątkową skutecznością, ale również eleganckim designem, który sprawia, że staje się nie tylko urządzeniem użytkowym, ale i estetycznym dodatkiem do każdego wnętrza. Wykonane z najwyższej jakości mikrofibry ściereczki zapewniają doskonałe wyniki mycia i są łatwe w utrzymaniu.

Zestaw COBBO i5 zawiera wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia pracy: robot, ściereczki z mikrofibry, obręcze czyszczące, pilot zdalnego sterowania, zasilacz, przewody, buteleczkę do dozowania płynu i linkę zabezpieczającą.

Nasza oferta obejmuje również pełną gamę usług posprzedażowych, w tym serwis door-to-door, możliwość zakupu akcesoriów i pełną pomoc w obsłudze urządzenia. Kupując COBBO i5, zyskujesz nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenie, ale również wsparcie i pewność, że każde okno w Twoim domu będzie lśniło czystością.

Zapraszamy do obejrzenia naszego wideo, w którym pokazujemy pełne możliwości robota COBBO i5 i dowiedzenia się, dlaczego jest to najlepszy wybór dla każdego, kto pragnie nowoczesnego rozwiązania w myciu okien.

Bezpośrednie Porównanie Modeli COBBO e5, i4, i i5

Aby ułatwić naszym klientom wybór idealnego robota do mycia okien, przygotowaliśmy porównanie trzech zaawansowanych modeli: COBBO e5, i4 oraz i5. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy i zalety, które sprawiają, że świetnie sprawdzają się w różnych warunkach i zastosowaniach. Poniższa tabela przedstawia kluczowe cechy każdego z modeli:

Cecha / Model COBBO e5 COBBO i4 COBBO i5
System spryskiwania Soniczne Standardowe Ultradźwiękowe
Obsługiwane powierzchnie Szkło, płytki, ściany Szkło, płytki, ściany Szkło, płytki, ściany
Technologia AI Tak Tak Tak
Prędkość czyszczenia 2,5 min/m² 2,5 min/m² 2,5 min/m²
Wbudowany UPS Tak Tak Tak
Sterowanie Pilot, aplikacja Pilot, aplikacja Pilot, aplikacja
Automatyczne wykrywanie krawędzi Tak Tak Tak
Dodatkowe cechy Wysokiej jakości mop Prosty pilot Total Mist System
Zastosowanie Uniwersalne Uniwersalne Uniwersalne
Warianty kolorystyczne Nie Nie Nie
Gwarancja 2 lata (do 5 lat) 2 lata (do 5 lat) 2 lata (do 5 lat)

Jak widać, każdy z modeli posiada unikalne funkcje, które mogą lepiej odpowiadać na specyficzne potrzeby użytkowników. COBBO e5 wyróżnia się nowoczesnym systemem sonicznego spryskiwania, i4 oferuje solidne, sprawdzone rozwiązania, podczas gdy i5 przenosi technologię mycia okien na zupełnie nowy poziom dzięki ultradźwiękowemu systemowi spryskiwania i Total Mist System.

Nie ważne, którego modelu wybierzesz, COBBO zapewnia wysoką jakość, efektywność i wsparcie posprzedażowe, które gwarantują satysfakcję z użytkowania przez długie lata.


Aktualizacja: 09/01/2024

Nowy gracz czyli Robot do mycia okien COBBO e6 slim

Czym jest COBBO e6 slim?

Oprócz modeli e5, i4 i i5, COBBO wprowadza najnowszy model e6 slim, wyróżniający się systemem Dual Perfect Spray™ do automatycznego spryskiwania powierzchni i AI Cleaning Path™ dla inteligentnego obliczania trasy czyszczenia. Kompaktowa konstrukcja umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a wbudowany UPS zapobiega upadkom podczas awarii zasilania. Sterowanie przez aplikację Tuya Smart dodaje wygody, czyniąc e6 slim idealnym wyborem dla nowoczesnych, inteligentnych domów.

image

Robot jest kompatybilny z aplikacjami na systemy Android i iOS, co pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem. Jego zastosowanie jest wszechstronne - nadaje się do mycia okien, również tych dachowych, oraz innych płaskich powierzchni szklanych. Dzięki nowoczesnemu silnikowi, robot charakteryzuje się stabilnym przyssaniem do czyszczonej powierzchni oraz cichą pracą.

image

Model e6 slim został wyposażony w pojemniejszy akumulator 650 mAh, który umożliwia utrzymanie robota na powierzchni nawet do 30 minut po odłączeniu zasilania. Urządzenie posiada funkcję automatycznego spryskiwania (Dual Perfect Spray™), cztery tryby automatycznego czyszczenia oraz system bezpieczeństwa zabezpieczający przed upadkiem.

Robot jest łatwy w obsłudze – wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by rozpoczął pracę. Dołączone są również ściereczki z mikrofibry, które zapewniają efektywność czyszczenia. COBBO e6 slim może być obsługiwany ręcznie za pomocą pilota lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji Tuya Smart.

image

COBBO oferuje również 2-letnią gwarancję z opcją przedłużenia do 5 lat, a każdy klient otrzymuje wsparcie opiekuna produktu, który pomaga poznać pełen zakres zastosowań robota.

Podsumowując: Czym się wyróżnia COBBO e6 slim w stosunku do COBBO e5, i4 i i5?

Model COBBO e6 slim wyróżnia się od wcześniej opisanych modeli na blogu robotywdomu.pl kilkoma kluczowymi cechami. Nowością jest system Dual Perfect Spray™, który pozwala na automatyczne spryskiwanie czyszczonych powierzchni z obu stron robota. Ponadto, zastosowanie technologii AI Cleaning Path™ umożliwia robotowi inteligentne obliczanie ścieżki pracy, co zwiększa jego efektywność. Jest to także pierwszy model, którego konstrukcja została zmniejszona o 2,6 cm, co pozwala na łatwiejsze dotarcie do trudno dostępnych miejsc.


Przyszłość robotów do mycia okien

Sektor robotów do mycia okien jest w stanie ciągłego rozwoju, a innowacje wprowadzane przez marki takie jak COBBO są tego jasnym dowodem. W przyszłości możemy spodziewać się jeszcze większej automatyzacji, efektywności i inteligencji w projektowaniu robotów do mycia okien. Technologie takie jak AI, zaawansowane systemy spryskiwania i jeszcze lepsze algorytmy obliczania ścieżek czyszczenia będą standardem. Wraz z rosnącą popularnością inteligentnych domów, roboty do mycia okien staną się integralną częścią naszego codziennego życia, oferując nie tylko czystość, ale również wygodę i oszczędność czasu.

Podsumowanie

Porównując modele COBBO e5, i4 i i5, jesteśmy świadkami ewolucji i postępu w dziedzinie robotów do mycia okien. Każdy z tych modeli prezentuje unikalne cechy i funkcje, które mogą lepiej służyć różnym potrzebom użytkowników. COBBO e5 wyróżnia się nowoczesnym systemem sonicznym, i4 jest solidnym, sprawdzonym modelem, a i5 przynosi rewolucyjne zmiany z ultradźwiękowym systemem spryskiwania. Wszystkie te modele reprezentują najwyższą jakość i innowacyjność, będąc jednocześnie świadectwem tego, jak technologia może ułatwić codzienne zadania.

Zakończenie

Technologia robotów do mycia okien, w tym najnowszy model COBBO e6 slim, stale się rozwija. Firma COBBO konsekwentnie dąży do oferowania produktów, które przekraczają oczekiwania klientów. Modele takie jak COBBO e5, i4, i5, a teraz również e6 slim, ułatwiają mycie okien, czyniąc je prostszym, szybszym i skuteczniejszym. Dołącz do rewolucji w myciu okien z COBBO i odkryj, jak innowacyjne roboty mogą przemienić codzienne zadania w przyjemne i łatwe doświadczenia.