Firma TESLA nieustannie poszerza horyzonty swojej blisko 70-letniej historii, wzbogacając swoją ofertę o zaawansowane produkty dla inteligentnego domu. Ich misją jest integracja technologii smart home w każdym aspekcie życia - niezależnie od tego, czy chodzi o mieszkanie, dom jednorodzinny, czy letniskowy domek. TESLA od lat konsekwentnie opracowuje, produkuje i testuje inteligentne rozwiązania, mając na uwadze dobro społeczeństwa. Firma nie tylko dostarcza innowacyjne produkty, ale również tworzy materiały edukacyjne, podkreślając ich efektywne wykorzystanie dla oszczędności czasu i pieniędzy użytkowników.

Z początków działalności w sercu Europy, TESLA szybko zyskała międzynarodowe uznanie, zdobywając rynki na całym świecie.

Portfolio firmy TESLA koncentruje się na szerokim zakresie produktów, w tym oczyszczaczach powietrza, kamerach, inteligentnych akcesoriach dla zwierząt domowych, nawilżaczach powietrza, czujnikach, przełącznikach, inteligentnych wagach, a nawet systemach inteligentnego ogrzewania. Oferta TESLA ciągle się rozszerza, co zapewnia ciągłe wprowadzanie nowości do ekosystemu inteligentnego domu użytkowników.

TESLA proponuje kompleksowe rozwiązania dla inteligentnego domu, dostępne w jednej, łatwo dostosowywanej do języka użytkownika aplikacji mobilnej. Produkty TESLA mają na celu nie tylko uproszczenie codzienności, ale również generowanie oszczędności czasowych. Firma kładzie duży nacisk na dostępność cenową swoich rozwiązań, dążąc do tego, by innowacje smart home były dostępne dla każdego zainteresowanego. W procesie produkcji priorytetem jest wybór materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje długotrwałe i niezawodne użytkowanie. Ponadto, TESLA umożliwia łatwą adaptację i personalizację urządzeń do indywidualnych potrzeb użytkowników, zapewniając maksymalną funkcjonalność i komfort.

Co wyróżnia Tesle?

TESLA przechodzi od teorii do praktyki, aktywnie tworząc treści, które obejmują najnowsze informacje, funkcjonalności inteligentnych produktów, ich design i więcej. Przed zakupem produktu marki TESLA, klienci mają dostęp do kompleksowych informacji o jego użytkowaniu, wyglądzie oraz funkcjach. Te szczegółowe dane są dostępne na stronie internetowej TESLA oraz na profilach firmy na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn oraz na kanale YouTube.

Odkryj Technologię z TESLA

Inteligentne technologie są wszędzie wokół nas. Produkty TESLA otwierają nowe możliwości dla inteligentnego życia, czyniąc inteligentny dom bardziej dostępnym i łatwiejszym w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej.

Aplikacja TESLA Smart

Aplikacja TESLA Smart gwarantuje szybką, prostą i bezpieczną komunikację ze wszystkimi produktami TESLA, umożliwiając łatwy dostęp do inteligentnego domu dla każdego członka rodziny, teraz także w języku polskim.

Dostępność bez Barier

Dzięki smartfonowi i prostej aplikacji TESLA, dostosowanej do języka urządzenia, można kontrolować swój dom z dowolnego miejsca. Życie staje się innowacyjne – proste i dostępne dla każdego, bez względu na wiek czy lokalizację.

Priorytetem jest Zadowolenie Klientów

TESLA przykłada dużą wagę do opinii swoich klientów, dążąc do zapewnienia najwyższej satysfakcji. Dział obsługi klienta firmy jest dostępny całą dobę, gotowy do wsparcia w każdej potrzebie.

Wizja Rozwoju TESLA

Celem TESLA jest, aby jej produkty były nieodłącznym elementem każdego domu, dostosowanym do unikalnych potrzeb każdego użytkownika dzięki neutralnemu i minimalistycznemu designowi. Firma dąży do demistyfikacji koncepcji inteligentnego domu, czyniąc go standardem dostępnym dla wszystkich. Poprzez wsparcie w języku ojczystym i podkreślanie łatwości obsługi, TESLA oferuje produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Długoterminowym celem TESLA jest dominacja na rynku ekosystemów inteligentnego domu, oferując kompleksowe rozwiązania zarówno dla zaawansowanych technicznie, jak i przeciętnych konsumentów. Firma utrzymuje wysokie standardy jakości produktów, które są zgodne z funkcjonalnością, jakością wykonania i wyborem materiałów, stale monitorując ich spełnienie w procesie rozwoju i produkcji.

rynki na których obecna jest Tesla

Opinie Klientów - Dowód Jakości potwierdzany przez Klientów sklepu robotywdomu.pl

W sklepie robotywdomu.pl, gdzie z dumą oferujemy produkty TESLA, nie ma dla nas lepszego potwierdzenia jakości naszej pracy niż pozytywne recenzje od zadowolonych klientów. Każda opinia jest dla nas cennym sygnałem, że idziemy we właściwym kierunku. Dzięki Waszym recenzjom nieustannie doskonalimy naszą ofertę, wprowadzając innowacje, które ułatwiają życie codzienne.

Za Kulisami Marki TESLA

W rozwoju marki TESLA kluczową rolę odgrywa współpraca między różnymi firmami grupy, której zaangażowane zespoły gwarantują, że TESLA nadal będzie ważnym graczem na technologicznej scenie przyszłości.

TESLA Solar, s.r.o. koncentruje się na kluczowych aspektach: rozwoju, produkcji i logistyce inteligentnych produktów domowych oraz technologii IoT (Internet Rzeczy). Dzięki rygorystycznym kryteriom jakości i najnowszym technologiom, produkty TESLA wyróżniają się na rynku. Zespół TESLA Solar odgrywa istotną rolę we wszystkich etapach procesu – od rozwoju po sprzedaż, z kolegami zaangażowanymi w logistykę i produkcję, znajdującymi się m.in. w Hongkongu.

TESLA Solar, s.r.o. również zapewnia, że nasze strony internetowe i aplikacje działają bez zarzutu, dając dostęp do pełnej funkcjonalności ekosystemu TESLA. Dzięki codziennej pracy naszego zespołu, aplikacja TESLA Smart jest dostępna 24/7, oferując wszystkie inteligentne funkcje naszej platformy.

TESLA Holding a.s., z ponad 100-letnią historią właściciela marki TESLA, kontynuuje tradycję dostarczania najnowocześniejszych produktów technologicznych. Produkty grupy TESLA Holding a.s. są cenione przez pokolenia w całej Europie, a firma nadal wyznacza standardy produkcji i kierunki rozwoju marki.

W sklepie robotywdomu.pl dążymy do tego, aby inteligentne urządzenia TESLA stały się powszechnie dostępne, ułatwiając życie społeczeństwa i wprowadzając innowacje do każdego domu.