• Robot odkurzająco-mopujący COBBO PRO 27 UV

Symbol: PRO 27 UV

Robot odkurzająco-mopujący COBBO PRO 27 UV w eleganckim kolorze Białym (Almost Mauve).

2790.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność Mało
EAN 5904463378001

Zamówienie telefoniczne: 577 708 711

Zostaw telefon


 


COBBO PRO 27 UV to robot odkurzająco-mopujący, który łączy w sobie najnowocześniejsze technologie zmywania, odkurzania, czujników podłoża i nawigacji oraz dezynfekcje systemem UV.


 

image

image

 

PRO 27 UV to jedyny produkt na rynku z tak dużą siłą ssącą i zarazem tak dużymi pojemnikami na płyn i kurz.


 


Co wyróżnia model PRO 27 UV od innych robotów sprzątających?

 

 • Zmywanie z detergentem - prawie wszystkie roboty na rynku mogą zmywać tylko z użyciem wody.
 • Najbardziej precyzyjny algorytm sprzątania PRO - zaawansowane szorowanie dywanów i mopowanie każdego rodzaju podłóg z niespotykaną dotąd precyzją 
 • System dezynfekcji UV - szczegółowa dezynfekcja za pomocą wbudowanej lampy UV.
 • Bezszczotkowy silnik japońskiej marki NIDEC - niezawodny miniaturowy silnik, który pozwala na bardzo wydajną i bezawaryjną pracę urządzenia przez wiele lat.
 • Mopowanie połączone z odkurzaniem - pojemnik aż 300ml (na rynku robotów najczęściej jest to pojemność 100-200ml), silnik ssący pracuje podczas mopowania (większość robotów musi sprzątać „na 2 razy", czyli najpierw odkurzyć, a dopiero później przejść do mopowania).
 • Najnowsze czujniki BC Slant Sensors - robot pracuje na na wszystkich powierzchniach, również na większości czarnych dywanów i płytkach.
 • Nowoczesna nawigacja laserowa LDS Pro 6.0 - urządzenie doskonale orientuje się w przestrzeni, precyzyjnie skanuje otoczenie i sprząta z najwyższą dokładnością.

 

Najbardziej zaawansowane systemy sprzątania
image

image

Innowacyjne tryby sprzątania opisane poniżej, dotyczą zarówno odkurzania jak i mopowania (w pozostałych urządzeniach na rynku, tryby dodatkowe dotyczą tylko i wyłącznie mopowania). Jest to nowość oraz niesamowity przełom wśród algorytmów sprzątania robotów. Jesteśmy dumni, że jako COBBO Robotics wprowadzamy je jako pierwsza firma na świecie.

 

image 

 

Sprzątanie PRO ("jodełkowe w kratkę")

Tryb dedykowany do powierzchni wymagających maksymalnie precyzyjnego sprzątania. Jest to innowacyjny i bezkonkurencyjny algorytm, którego nie sposób znaleźć w innych robotach sprzątających. Robot porusza się "w kratkę" oraz imituje ruch ludzkiej ręki, podczas "jodełkowego" sposobu pracy.

 

image 

 

Sprzątanie "w kratkę"

System, podczas którego robot porusza się w poziomie jak i w pionie, tworząc na mapie charakterystyczną "kratkę". Urządzenie pokonuje czyszczone powierzchnie wzdłuż i wszerz, dzięki czemu mamy pewność, że robot przejeżdża przez te same miejsca dwa razy.

 

image 

 

Sprzątanie "jodełkowe"

Robot sprzątający porusza się w sposób naśladujący ruchy ludzkich dłoni w kształcie litery "Y". Obejmuje to przestrzeń w pobliżu liniowej trasy sprzątania i w krótkim odstępie czasu robot podwójnie sprząta to samo miejsce.

 

image 

 

Sprzątanie standardowe

Podstawowy tryb sprzątania polega na równoległym przemieszczaniu się robota wzdłuż sprzątanego pomieszczenia. Zalecany jest do codziennej, regularnej pracy urządzenia na umiarkowanie zabrudzonych powierzchniach.

image

image

Aplikacja Tuya Smart

Nr 1 na świecie wśród aplikacji do zarządzania inteligentnymi urządzeniami!

Aplikacja Tuya Smart pozwala na m.in:

 • interfejs w języku polskim
 • podgląd, sterowanie i zarządzanie robotem
 • wydawanie poleceń za pomocą mowy (Amazon AlexaGoogle Assistant)
 • automatyczny podział mapy na pokoje i strefy
 • możliwość obsługi nawet 10 pięter
 • wyznaczanie zakazanych stref oraz wirtualnych ścian
 • 3-stopniową regulację intensywności mopowania
 • 4-stopniową regulację siły ssania
 • automatyczne wykrywanie dywanów i podnoszenie siły ssącej
 • rozbudowany harmonogram pracy na poszczególne pokoje w każdy dzień tygodnia
 • monitorowanie eksploatacji części takich jak filtr, szczotki boczne i inne.
image


image
image

image

 

 • PRO 27 UV inteligentnie rozpoznaje dywany i podnosi siłę ssącą, dodatkowo włącza maksymalną siłę ssącą przy długości włosia powyżej 1,5cm

 

 • Dzięki nowoczesnym czujnikom, robot może pracować na większości czarnych powierzchni takich jak czarne dywany lub czarne płytki

 

 • Za pomocą nawigacji laserowej zapamiętuje mapę pomieszczeń i możesz go skierować do dowolnego miejsca w Twoim domu (nie jest to możliwe w robotach z nawigacją żyroskopową

 

 • Robot po podłączeniu do sieci WiFi samodzielnie pobiera aktualizacje, dzięki czemu proces dopasowania systemu sprzątającego jest coraz bardziej skuteczny

 

 • PRO 27 UV wypowiada komunikaty w języku polskim

 

 • Jest najniższym robotem odkurzająco-mopującym z laserem na rynku - jego wysokość to jedynie 98mm

 

 • Pojemnik na płyn o pojemności 300ml z elektroniczną pompą do dozowania wody (3 poziomy intensywności ustawiane za pomocą aplikacji) oraz z systemem „Water Stop" - po zatrzymaniu robot blokuje dysze i zapobiega wydostaniu się na zewnątrz płynu

 

 • COBBO PRO 27 UV ma również możliwość wyłączenia wjazdu na dywany podczas mopowania

 

 • Robot wyposażony jest w koła OFF-ROAD 71mm, co pozwala na pokonywaniu 2cm przeszkód (większość robotów na rynku posiada koła nieprzekraczające średnicę 65mm)

 

 • Pojemność baterii 5200mAh odpowiada czasowi pracy przez 150-200 minut, a zatem urządzenie posprząta od 250-300m2 powierzchni na jednym ładowaniu

 

image

image
image image

 

image


 

Co znajduje się w opakowaniu?


Zestaw COBBO PRO 27 UV został bogato wyposażony i zawiera następujące komponenty:

- kompletny robot sprzątający (z zamontowaną szczotką boczną, szczotką główną, filtrem HEPA i pojemnikiem)

- konsola mopująca

- stacja opróżniająca (wraz z zainstalowanym workiem)

- szczoteczka serwisowa (znajduje się pod klapką stacji opróżniającej)

- instrukcja obsługi w języku Polskim,

- pilot sterujący

- 2x baterie typu AAA do pilota

 

 

 

Dodatkowe akcesoria eksploatacyjne:

image

Nakładka mopująca x1

 

Gruby i chłonny mop wielokrotnego użytku pozwalający na skuteczne mopowanie nawet najbardziej wymagających powierzchni.

image

Szczotka boczna x2

 

Została wyposażona w system przeciw wplątywaniu się włosów.

image

Worek do stacji x2

 

Pojemny worek wykonany z włókniny filtracyjnej, do którego odsysane są wszelkie nieczystości z pojemnika robota za pośrednictwem stacji opróżniającej.

image

Jednorazowa nakładka mopująca x10

 

Jednorazowa nakładka mopująca przeznaczona do mopowania płaskich powierzchni.

image

image image image

image

 


 

Kupując COBBO PRO 27 UV oprócz robota otrzymujesz szereg udogodnień związanych z usługami posprzedażowymi

 


Gwarancja


Oferujemy 2 letnią gwarancję z możliwością przedłużenia jej w dowolnym momencie (nawet dzień przed zakończeniem podstawowej gwarancji) do 5 lat.
Akcesoria


Procent oferuje każdą ilość części eksploatacyjnych takich jak filtry, szczotki czy mopy - bez obaw o ich dostępność.
Pomoc w obsłudze


Każdy z naszych klientów otrzymuje kontakt do opiekuna, który pomaga poznać pełen wachlarz zastosowań robota oraz indywidualnie dostosuje wraz z klientem optymalne ustawienie robota do każdego domu. Pomoc w obsłudze obowiązuje przez cały okres użytkowania urządzenia.
Darmowy przegląd


Po upływie roku od zakupu robota sprzątającego masz możliwość przeprowadzenia darmowego, corocznego przeglądu sprzętu przez doświadczony zespół serwisowy.
Serwis door-to-door


W razie potrzeby naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej zapewniamy szybką i skuteczną pomoc. Nasze zaplecze serwisowe w ciągu 5 dni roboczych odsyła w pełni sprawne urządzenie na wskazany adres.

image

1. Jaki płyn możemy stosować w robocie?


Dedykowany płyn o pojemności 1L (koncentrat) można zakupić w naszym sklepie. Płyn wystarcza na około 600 cykli mopowań. Przed zastosowaniem innych płynów, należy skontaktować się z opiekunem produktu w celu dostosowania odpowiedniej dawki. 


2. Czy robot poradzi sobie z dywanami o długim włosiu?


Tak, roboty sprzątające serii PRO sprzątają dywany o długości włosia nawet 4cm. Co więcej - urządzenie automatycznie podnosi siłę ssącą gdy tylko wykryje pod sobą dywan, a wysokie koła pozwolą mu bez trudu wjechać na najwyższe dywany.3. Czy robot poradzi sobie z sierścią zwierząt?


Tak. Jest on wyposażony w szczotki boczne z systemem przeciw wplątywaniu się włosów, a także szczotkę główną z gumowymi elementami, które ułatwiają zbieranie z podłogi sierści i włosów.4. Czy robot musi mieć dostęp do internetu aby poprawnie pracować?


Nie jest to konieczne. COBBO PRO 27 UV może pracować w trybie automatycznym już po kliknięciu jednego przycisku. Dostęp do internetu umożliwia nam śledzenie pracy robota.
5. Czy do uruchomienia robota wymagana jest aplikacja?


Nie. Możemy sprzątać nasz dom bez konieczności używania aplikacji, jednak właśnie dzięki niej otrzymujemy dostęp do wszystkich funkcji jakie zostały zawarte w urządzeniu.

 

6. Jak reaguje robot na zmiany położenia przedmiotów np. mebli?


Jeśli w mieszkaniu nastąpiły zmiany w ustawieniu różnego rodzaju mebli, nie musimy martwić się o to, jak będzie pracował robot. W każdym cyklu sprzątania będzie on analizował dokładnie przestrzeń przy użyciu nawigacji laserowej. W ten sposób mamy pewność, że robot dotrze do każdego miejsca.

 


7. Czy są dostępne inne warianty kolorystyczne robota?


Wszystkie urządzenia jakie oferujemy, są dostępne tylko w jednym wariancie kolorystycznym.

 

 

 

Zanim rozpoczniesz użytkowanie urządzenia, zapoznaj się z instrukcją łączenia robota z aplikacją Tuya Smart oraz instrukcją dozowania płynu wraz z instalacją nakładki mopującej na pojemniku. Kliknij w odpowiedni przycisk poniżej, aby zobaczyć poradniki.

 

image image

 

image

image
image
image
image

Wysokość [cm] 9,8 cm
Funkcje robota Odkurzanie i mopowanie
Czas ładowania [min] 360 min
Maksymalny czas pracy [min] 200 min
Wirtualna ściana Tak
Stacja opróżniająca Tak
Automatyczny powrót do bazy Tak
Poziom hałasu [dB] 65 dB
Sterowanie przez aplikację Tak
Wi-Fi Tak
Harmonogram pracy Tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie