• Inteligentny czujnik gazu IMOU ZGA1 ZigBee

Symbol: 32130-0
122.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 35
Przesyłka kurierska 35
Dostępność Mało
EAN 6971927233755

Zamówienie telefoniczne: 577 708 711

Zostaw telefon

Czujnik gazu IMOU ZGA1

Zadbaj o bezpieczeństwo w swoim domu. Czujnik IMOU ZGA1 mierzy stężenie gazu ziemnego (CNG, LNG, metan) w czasie rzeczywistym, a jeśli przekroczy ono określony poziom, natychmiast się o tym dowiesz - uruchomiony zostanie alarm dźwiękowy i świetlny, otrzymasz też powiadomienie na telefon. Urządzenie wyróżnia się dokładnością ±3% i zakresem pomiarów 0-100% LEL. Możesz również łączyć je z innymi inteligentnymi sprzętami i automatyzować ich pracę.

IMOU/IOT-ZGA1-EU/1

W trosce o bezpieczeństwo

Miej pewność, że jeśli nastąpi wyciek gazu, Ty i Twoi bliscy od razu się o tym dowiecie. Jeżeli stężenie metanu w powietrzu przekroczy określony poziom, natychmiast otrzymasz powiadomienie na telefon, a czujnik uruchomi alarm świetlny i dźwiękowy (głośność około 85 dB). Dzięki temu wszyscy od razu dowiedzą się o niepokojącej sytuacji!

IMOU/IOT-ZGA1-EU/2

Wyjątkowa dokładność

Trzymaj rękę na pulsie - czujnik wyróżnia się imponującą precyzją, nie musisz więc obawiać się dużych błędów. Model ZGA1 cechuje się dokładnością do około 3%, a jego zakres pomiaru wynosi 0-100% LEL. Wszystko to sprawia, że jeśli wydarzy się coś niepokojącego, urządzenie natychmiast to wykryje i Cię o tym powiadomi.

IMOU/IOT-ZGA1-EU/3

Najwyższa jakość wykonania

Czujnik został wykonany z wytrzymałego, trudnopalnego tworzywa, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w niemal każdej sytuacji - nie obawiaj się jego uszkodzenia. Co więcej, urządzenie może automatycznie sprawdzać swój stan techniczny - jeżeli coś się zużyje lub przestanie działać prawidłowo, dowiesz się o tym odpowiednio wcześnie.

IMOU/IOT-ZGA1-EU/6

Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje aplikacja

Sprawdź, co oferuje aplikacja Imou Life. Dodaj do niej swój czujnik, aby otrzymywać powiadomienia, wygodnie zmieniać ustawienia i łączyć go z innymi produktami IMOU. W ten sposób możesz na przykład sprawić, że gdy stężenie metanu w powietrzu przekroczy określony poziom, automatycznie uruchomi się syrena alarmowa. Miej swoje urządzenia w jednym miejscu i kontroluj je bez konieczności przełączania się między oknami!

IMOU/IOT-ZGA1-EU/5

W zestawie

  • 1x czujnik gazu
  • 1x naklejka 3M
  • 1x śruba i kołek
  • 1x adapter zasilania
  • 1x przewodnik szybki start
Producent IMOU
Model ZGA1
Napięcie robocze DC 12 V
Natężenie w trybie czuwania ≤ 100 mA
Natężenie robocze ≤ 150 mA
Temperatura pracy Od -25°C do 55°C
Miejsce montażu Ściana / sufit
Standard bezprzewodowy ZigBee
Częstotliwość transmisji 2,4 GHz
Zasięg Do 200 m
Czułość odbioru -96 dBm
Stężenie alarmowe 8% LEL (gaz)
Wykrywany gaz Gaz ziemny (CNG, LNG, metan)
Dokładność pomiarów ± 3% LEL
Wymiary Φ86 x 29,6 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie